Přihlaš se do bleskovky č.4!TADY!
Translate:

Duben 2007


PROSBA O HLASY

26. dubna 2007 v 13:59 | Miriam |  Prosby
(HLASOVANI DOLE)
PROOOOOSIIIIIIIIIIIIIIIIIIMMMMMMMMMMM

BLESKOVKA Č.2

26. dubna 2007 v 12:53 | Miriam |  Soutěže a Bleskovky
kolikátý byl tvůj hlas?
2-ŘEKNI 1 VĚTU O IRSKÉM VLKODAVOVI
3-KOLIK PLEMEN PSŮ RUZLIŠUJEME?
A, 1000 B,250 C,120
4-Máš psa?
5- CO JE TO ZA RASU?

Kolik máte doma psů??

23. dubna 2007 v 11:35 | Miriam |  Ankety
Kolik máte doma psů?
Hlasuj do anketky! ! ! ! ! ! ! ! ! !

BLESKOVKA Č.1-DIPLOMKY

20. dubna 2007 v 17:41 | Miriam |  Soutěže a Bleskovky
Karin vyhrála bleskvku č.1!!!! :-)
A zde je diplomek:
A OLLINKA Z TERKOU SE MÍSTILI NA DRUHÉM MÍSTĚ!!
PRO OLLINKU:
PRO TERKU:
LÍBÍ?? PIŠTE KOMENTÁŘE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PS.:PŘIHLAŠ SE DO MINI TESTÍKU Č.1 !!

BORDEAUXSKÁ DOGA

19. dubna 2007 v 15:43 | Miriam |  Plemena psů

Bordeauxská doga (Dogue de Bordeaux)

Bordeauxská doga se ve zkušených rukách jeví jako oddaný společník. Chová se přívětivě, svého pána i jeho děti zbožňuje.

PŮVOD:
Bordeauxská doga je molossoidní pes, snad keltského původu, známý již ve starém Řecku a starověkém Římě, kde tito psi zápasili s gladiátory. Ve středověku byl chován v okolí Bordeaux, coby řeznický pes, používaný též při zápasech s velkými šelmami a psy, ale také k pastvě býků. Byl známý jako hrozivý hlídač. Na území Francie byl zavezen římskými legionáři. Ve středověku tito psi sloužili jako pastýři skotu, byli využíváni k hlídání zámků a farem a při honech na kance, medvědy a vlky. V době britské nadvlády v Bordeaux se křížili s Anglickými mastify a možná i s Anglickými buldoky, výsledkem čehož vznikla současná Bordeauxská doga. Po Velké francouzské revoluci se na území města Bordeaux těchto pejsků zachránilo jen velice málo. Jejich cílevědomý chov začíná v 80. letech 19. století, plemeno bylo přiznáno a označeno v roce 1863.
POPIS:
Bordeauxská doga je silný a mohutný pes dogovitého typu, ne příliš vysoký, avšak harmonického vzezření. Výška v kohoutku je 58 až 68 cm, váha více než 40 kg u fen, u psů od 50 kg. Tělo je dobře stavěné, svalnaté. Velmi mohutná hranatá hlava, se zkrácenou čenichovou partií, je pokrytá symetrickými vráskami. Přechod od čela ke krátkému čumáku je zřetelný. Má mimořádně silné žvýkací svaly a čelisti. Krk je mohutný, s mnohočetnými vráskami. Menší visící uši přiléhají k lícím. Ocas velmi silný, v klidu svislý, dosahuje ke kloubům, při vzrušení se zvedá. Končetiny jsou rovné, svalnaté, s odpovídajícími tlapami. Na čumáku může být černá nebo hnědá maska, zbarvení závisí na pigmentaci čenichu, nosu a očí (černé nebo při hnědé masce - světlé). Zbarvení je obvykle jednobarevné červené a její barevné odstíny. Přípustná, leč nežádoucí, je bílé zbarvení na hrudi a na prvních článcích prstů. Srst je jemná a krátká, měkká.
VÝŠKA:
Pes má v kohoutku 60 až 68 cm.
Fena má v kohoutku 58 až 66 cm.
VÁHA:
Psi mají hmotnost vyšší, než 50 kg.
Feny mají hmotnost vyšší, než 45 kg.
SRST:
Bordeauxská doga má jemnou, krátkou a měkkou srst. Zbarvení je obvykle jednobarevné červené a její barevné odstíny. Přípustná, leč nežádoucí, je bílé zbarvení na hrudi a na prvních článcích prstů.
CHARAKTER:
Bordeauxská doga potřebuje již od útlého věku pravidelnou výchovu a výcvik. Ve zkušených rukách se jeví jako oddaný společník, chová se přívětivě, svého pána i jeho děti zbožňuje.


ANGLICKÝ MASTIF

19. dubna 2007 v 15:39 | Miriam |  Plemena psů

Anglický mastif (English Mastiff)

Mastifa se doporučuje chovat v prostorných podmínkách…

PŮVOD:
Dávnověké plemeno dogovitých psů. Mohutné Moloské dogy dle dobových pramenů zápasily již v období starověkého Říma v arénách s gladiátory, lvy, tygry a medvědy. Doprovázely také římské legie během jejich dlouhých pochodů. Mastifové se využívali pro ochranu domu, dvora a zvířat chovatele, a ve středověku pro lov velké zvěře. Předci Mastifa působili pravděpodobně již za doby Julia Césara v Bretani, avšak prokazatelný důkaz nám o tom chybí. Po druhé světové válce bylo toto plemeno ve Velké Británii na hranici vyhynutí. V dnešní době vidíme Mastifa velmi zřídka, a to především v USA a Velké Británii.

POPIS:
Jde o plemeno služebních psů. Jako druhé označení se používá "anglický mastif".
V jeho vzhledu převažuje úměrnost a mohutná stavba těla. Je to velký a těžký pes, je to nejtěžší plemeno světa, jedinci váží kolem 150 až 160 kg. Tělo je masivní, přiměřeně rostlé. Hlava větší, široká, kvadratická, velmi hluboká, s kratším čenichem. Na čele se zřídka tvoří vrásky. Na krátké hlave dominuje černá maska. Uši jsou delší, přiléhající k lícím, visící. Hřbet a břicho široké, hrudník hluboký, svaly silné. Končetiny jsou svalnaté, se silnými kostmi a sevřenými prsty. Ocas vysoko nasazený, dosahující k hleznům, nesmí být nesen nad horizontální linií.
VÝŠKA:
V kohoutku
u psů více než 76 cm,
pro feny více než 70 cm.
VÁHA:
Více než 70 kg. (standadt FCI váhu neuvádí).
SRST:
Srst je krátká a přiléhavá, s měkkým podsrstím, meruňkové, stříbřité, žluté, žlutě žíhané barvě, meruňkově žíhané barvy. Maska a uši jsou černé.
CHARAKTER:
Velmi klidný, nevzrušivý a sebejistý pes. Skoro nic ho nevyvede z míry. Je dobrý a oddaný svému panu pes. Má rád společnost. Je to spolehlivý hlídač. Velmi málo štěká. Poslušný a inteligentní.
PÉČE:
Mastifa se doporučuje chovat v prostorných podmínkách. Nejlépe se bude cítit tam, kde bude pohodlí a opravdu dostatek místa. Dospělý mastif má střední potřebu pohybu. Stačí několik krátkých procházek denně a několi procházek bez vodítka týdně. Pro velké rozměry mohou u Mastifa vznikat záněty kosterní soustavy. Proto zdraví svého chovance pozorně sledujte. V období vývoje se nesmí příliš unavovat, aby nedošlo k poškození kostí a salů.
Není příliš náročný.


AUSTRALSKÝ HONÁCKÝ PES

19. dubna 2007 v 15:38 | Miriam |  Plemena psů

Australský honácký pes (Australian Cattledog)

Australský honácký pes je výjimečně inteligentí a ostražitý pes, vyniká odvahou a vytrvalostí. Všestranně talentovaný pastýřský pes.

PŮVOD:
Toto plemeno odchovali australští pastevci ovcí v 19.století pro plnění specifického úkolu, a to doprovodu skotu na trh. Z vyvolených plemen se používal bullteriér, dalmatin a kolie, kteří se křížili s červeným dingem a mramorově-modrou kolií. Druhý pramen říká, že plemeno vzniklo křížením bobtaiů, kolií a dinga
POPIS:
Australský honácký pes je silný pes, proporcionální silné postavy. Výška v kohoutku 43 až 51 cm, váha 16 až 20 kg. Hluboká hruď je svalnatá, končetiny má dobře vyvinuté. Srst je krátká a hustá. Nejpřepychovější srst nacházíme na zadních stranách beder a konečku ocasu.
VÝŠKA:
Asi 43 až 51 cm.
VÁHA:
Asi 16 až 25 kg.
SRST:
Drsná, hustá krátká.
CHARAKTER:
Australský honácký pes je všestranně talentovaný pes, který může pronásledovat jak dobytek, tak i koně, kozy nebo domácí drůbež. Pokouše neposlušná zvířata do nohy, ale neublíží jim, pouze je donutí k poslušnosti. Je přivyklý k dlouhým pochodům a je vynikajícím společníkem ovčáků. Ale díky jejich smíchané krvi se psem dingo jsou tito psi divocí, je pro ně charakteristické nestálé chování. Australský honácký pes je vysloveně pracovním plemenem, vyznačujícím se živostí, výjimečnou inteligencí, ostražitostí, odvahou a vytrvalostí. Je zcela spolehlivým strážcem, nedůvěřivým ke všem cizím lidem.
PÉČE:
Tento pes potřebuje hodně prostoru a pracovního vyžití, jinak nebude spokojen.


Bílý švýcarský ovčák

19. dubna 2007 v 15:32 | Miriam |  Plemena psů

Bílý švýcarský ovčák (Berger Blanc Suisse, White Swiss Shepherd Dog)

Bílý švýcarský ovčák je bdělý, živý a pozorný pes, směrem k cizím lidem je někdy mírně rezervovaný, nikdy však není bojácný, nervózní nebo agresivní.

PŮVOD:
V USA a Kanadě se Bílý švýcarský ovčák postupně stal přijatým za samostatné plemeno. První pes tohoto plemene byl do Švýcarska importován v 70. letech 20. století. Americký pes Lobo, narozený 5. března 1966 může být považovaný za předchůdce tohoto chovu ve Švýcarsku. Potomky tohoto pejska tehdy ve Švýcarsku registrovali do Plemenné knihy a z USA a Kanady importovali další bílé ovčácké psy a postupně je násobili. V současnosti zde existuje velké množství těchto psů, které jsou již po generace udržováni v čistotě a jsou distribuovaní po celé Evropě. Z tohoto důvodu byl Bílý švýcarský ovčák od června roku 1991 registrován jako nové plemeno s dodatkem Švýcarské plemenné knihy (LOS).
POPIS:
Bílý švýcarský ovčák je silný, zdravě svalnatý pes střední velikosti, se vztyčeným ušima, s dvojitou nebo dlouhou dvojitou srstí, tělem podlouhlého formátu, středně velkých kostí a elegantních a harmonických linií.
Délka těla, měřená od bodu ramen k hýždím, je k jeho výšce v kohoutku v poměru 12:10. Vzdálenost od stopu k čenichu mírně převyšuje vzdálenost od stopu k týlovému výčnělku. Hlavu má silnou, suchou a k tělu dobře proporcionální, při pohledu shora a ze strany má klínovitý tvar. Lebka je jen mírně zakulacená, indikovaná centrální brázdou. Stop je jen mírně značený, avšak dobře znatelný. Nos je středně velký, s požadovaným černým pigmentem, světlejší nos je však přijatelný. Čenich je silný a v poměru k hlavě mírně delší, nosní most a dolní linie čenichu jsou rovné, k nosu mírně konvergentní. Rty má suché, dobře přiléhající a tak těsné, jak je to jen možné. Oči jsou středně velké, mandlově tvarované, trochu šikmo posazené, zbarvené hnědě nebo tmavě hnědě, oční víčka jsou dobře přiléhající, s požadovanými černě zbarvenými očními linkami. Uši má vztyčené a vysoko posazené, paralelní a namířené vpřed, tvarem protáhlé, ve tvaru zakulaceného trojúhelníku. Krk je středně dlouhý, dobře svalnatý, elegantně klenutý, harmonicky nasazený a bez laloku. Tělo má silné, svalnaté a středně dlouhé, s dobře vysloveným kohoutkem. Záda jsou v linii a pevná. Bedra má dobře svalnatá. Hruď je ne příliš široká, hluboká asi do poloviny jeho výšky v kohoutku, dosahuje až k loktům, se zřetelně oválnými žebry. Boky má štíhlé a pevné, břicho jen mírně podkasané. Ocas má posazené dosti hluboko, je šavlovitého tvaru, směrem ke konečku se zužuje, dosahuje přinejmenším hlezen, v klidu je buď svěšený přímo dolů nebo v poslední třetině šavlovitě zatočen, při akci je nesený výše, nikdy však nad linií zádě. Končetiny má silné, šlachovité a středních kostí. Přední končetiny jsou při pohledu zpředu rovné, pouze mírně široce posazené, při pohledu z profilu jsou dobře zahnuté. Lopatky má dlouhé, dobře hranaté a celá ramena jsou silně svalnatá. Zadní končetiny jsou při pohledu zezadu rovné a paralelní. Tlapky má oválné, zadní jsou o trochu delší, než přední, s těsnými a dobře klenutými prsty, pevnými a černými polštářky a požadovaně tmavými drápky. Kůži má bez rýh a vrásek, tmavě pigmentovanou. Chůzi a pohyb jsou rytmické s pravidelným a trvalým pohonem.
VÝŠKA:
Pes má v kohoutku 60 až 66 cm.
Fena má v kohoutku 55 až 61 cm.
VÁHA:
Pes váží v rozmezí 30 až 40 kg.
Fena váží v rozmezí 25 až 35 kg.
Typičtí jedinci s mírnou nad- nebo pod-váhou by neměli být eliminováni.

SRST:
Bílý švýcarský ovčák má dlouhou a hustou srst, která je dobře přiléhající. Má buď dvojitou srst nebo dlouhou dvojitou srst. Hustá podsada má tvrdé, rovné a ochranné chlupy. Čumák, uši a přední strana končetin jsou pokryté kratší srstí. Na krku a zadní části končetin je srst mírně delší. Mírně zvlněná a tvrdá srst je dovolená. Zbarvení je bílé.
CHARAKTER:
Bílý švýcarský ovčák je bdělý, živý a pozorný pes, směrem k cizím lidem je někdy mírně rezervovaný, nikdy však není bojácný, nervózní nebo agresivní.
PRŮMĚRNÁ DÉLKA ŽIVOTA:
Bílý švýcarský ovčák se průměrně dožívá 10 let.


AFGÁNSKÝ CHRT

19. dubna 2007 v 15:30 | Miriam |  Plemena psů
Původ: Předch§dci afgánského chta byli chrtovití psi afgánských pastevců, kteří se na území dnešního Afgánistánu vyskytovali již v prvním století našeho letopočtu. Ve své domovině jsou používány k lovu antilop a gazel až do dnešnívh dnů. Moderní afgánský chrt je ovšem produktem chovatelského umění britských chovatelů a délkou srsti i celkovou ušlechtilostí se od svých předků výrazně odlišuje.
Charakteristika: Typická chrtí povaha - hrdá, důstojná, nejen k cizým lidem, ale i k vlastní rodině poněkud rezervovaná. Vyžaduje vlídný a citlivý přístup, velkou osobní svobodu a hodně pohybu.
Užití: Původně lovecký, dnes společenský a sportovní pes, který se dobře uplatní na dostihoné dráze.
Zvláštní nároky: Velmi náročný na pohyb, na péči o srst i na výchovu. Jen málokdo si troufne pouštět afgánského chrta navolno.
Výskyt: Jak u nás, tak ve světě patří k nejznámějším a také nejrozšířenějším plemenům chrtů.
Možná záměna: Nepravděpodobná, v délce srsti mu žádný chrt nemůže konkurovat.

NEALKOHOLICKÉ PSÍ PIVO

18. dubna 2007 v 15:04 | Miriam |  Zajímavosti a kuriozity
Nizozemsko - Pětiletá čivava Benito si dopřává pivo, které je určeno výhradně pro psí štamgasty. Jeho výrobu zahájil Terrie Berenden, majitel jednoho ze zverimexů ve městě Zelhem. Základem nápoje je slad a hovězí aroma.
Pivo ze sladu a hovězího si zamiluje každý pes.


PSÍ DEN

16. dubna 2007 v 15:53 | Miriam |  Psí Akce a výlety
PSÍ DEN
A soutěž osmičkový voříšek
Kdy? v sobotu 19.května 2007 od 10-ti hodin do 15.00
Kde? Na psí louce v Praze 8 - Libni
(před budovou Úřado MČ Praha 8,ulice U Meteoru)
O PSÍM DNU A OSMIČKOVÉM VOŘÍŽKU:
Soutěž osmičkový voříšek je pouze pro psy bez pp!(křížence)a
doprovodný program.Dále Soutěže na psí téma,hry a soutěže pro děti,
výcvik služebních psů,DOGDANCING(tanec se psem),výcvik psů,
představení Stafordčírského teriera.
Občerstvení na místě.
Vstup a účast v soutěži je zdarma.
V PŘÍPADĚ VSTUPU SE PSEM JE POTŘEBA PLATNÝ OČKOVACÍ PRŮKAZ!!!!!!!!
Přihlášky do soutěží a podrobné info najdete na www.praha8.cz ,
tel.: 283 090 425
obrázky z psích dnů:

bleskovka č. 1-třetí soutěžící

16. dubna 2007 v 15:00 | Miriam |  Soutěže a Bleskovky
Obrázek do bleskajdy č.1 od Terky(Konitschek)

Moje 3.výhra

16. dubna 2007 v 14:53 | Miriam |  Moje výhry
TO JE MŮJ 3. DIPLŮMEK Z www.kamiseks.blog.cz
Já za něj Kami mooooooooc děkuju!

VRAŽDĚNÍ KŮLI KOŽEŠINÁM

10. dubna 2007 v 19:20 | Miriam |  Týrání zvířat
Tento článek vytvořila Jodie (jodiet.blog.cz) a já ho šířím dál...
.......nevinných zvířátek,...bezbraních tvorečku....krásných zvířat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Než abych si koupila super krásnej kožíšek za x-tisíc, to radši budu chodit nahá!!!!!!!!!!!!
Podívejte se sami.....
Tahle krásná ovečka...
.......ko .....končí takhle:
fourrure de luxe agneau
A podívejte se, co ty hnusáci udělaj jenom proto aby se stali "boháčema" za to že prodaj "super-kožich".
Dál prostě.....no comment!!!!!!!!
A pak se divte, že zvířata postupně vyhynou ..
Zabít zvíře jenom proto aby se v tom náká vychrtlá kráva promenádovala a machrovalas tim, to mi přijde hnusný!!!!!!!
Notak lidi, sakra vzpamatujte se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na jeden takovej (↓) kožich zabijí 30-80 maličkejch zvířátek (viz. níž)
Notak, lidi......přestaňte zabijet zvířata jenom kvuli tomu, aby se náký krávy anorektický, VÁM SE TO SNAD LÍBÍ?????
Manteau de Fourrure de luxeManteau de Fourrure de luxe
promenádovali v koženym kabátu za x-tísíc!!!!!!
Fourrure signe exterieur de cruauté
Vždyť ty ubohý bezbraný tvorečci za to nemůžou!!!!!!!!!!!!!!
Tento článek jsem vytvořila sama, dalo mi to hodně práce a já vás moc prosím...... Zkopírujte si to na svůj blog, nic to nestojí a zabere to jen chvilku.... Je mi z těch lidí zle!!!!!!!! Zamyslete se, dopr****!
Naco vám sou drahý kožichy????? - aby ste si mohli zamachrovat?????? - líbí se vám to???????? Tak v tom případě se koukni na tohle!!!!!!!!!!! A přejde tě chuť!!!!
Podívej se, odkud jsem čerpala tyto obrázky a zkuste si všimnout nad těma fotkama ty cifry........Vaše Jodie
Můj názor: LIDI VZPAMATUJTE SE PŘECE!!!!! STOP ZABÍJENÍ A TÝRÁNÍ NEBOHÝCH ZVÍŘÁTEK! ALE CO PROTI TOMU ZMŮŽE PÁR BLOGAŘŮ... Ale snad aspo'n trochu ten článek pomůže...

CESTOVNÍ KLECE , TAŠKY A JINÉ NA CESTOVÁNÍ

4. dubna 2007 v 22:09 | Miriam |  Potřeby pro psí miláčky
BATOH NA PSY:
Batoh na psa T-Bag - TRIXIE 44 x 30 x 21 cm
TAŠKY A BOUDIČKY:
T-Camp Mobile Kennel 5 (přenoska, pelíšek, stan) 97 x 70 x 75 cm
Taška přepravka na psa Snoopy
Taška na psa molitanová Snoopy - velká
Kabelka Splendor PUPPIA - do 8 kg
Exchange kabelka z řady PUPPIA Luxury
Taška růžová 50cm
Taška na psa POHODA
Car-go luxusní přepravní taška na malá zvířata
PŘEPRAVKY DO LETADLA:
Přepravka Pet Cargo 700
Přepravka pro kočky a malé psy Pet Cargo Cabrio
Přepravka Trotter 1, 49*33*30cm
TAŠKY NA KOLO:
Přepravní box na kolo Front-Box - na psa
Přepravní koš na kolo - na psa, drátěná kabina
ZÁSOBNÍK A MISKA NA HAMINKO:
Cestovní nylonová sada - zásobník a miska na krmivo
Cestovní nerezová miska pro psy 2 x 1,8 l
BATŮŽKY PRO PSY:
Ruksak na záda pro psa TRIXIE velikost S
Taška pro psa MANMAT
KLECE NA CESTOVÁNÍKlec Dog Residence 107 cm - velký pes
Klec do auta Dog Residence mobil 76

PSÍ PELÍŠKY

4. dubna 2007 v 21:42 | Miriam |  Potřeby pro psí miláčky
Pelíšky jsou pro psy moooc důležité!
tak tady máte ukázky:
LÁTKOVÉ PELÍŠKY:
Pelíšek flaušový SAMMY TRIXIE, 50 - 90 cm
Sofa růžové 50cm
Pelech BERLINA umělá kůže, výběr vzoru
Pelech DOMINO SKAI, výběr vzoru
Pelech kruh FOX, výběr vzoru
Pelech MAZL, výběr vzoru
Pelech ovál LUX (bavlna, plyš) , výběr vzoru
Pelech ROH velikost 55x55cm výběr vzoru
Pelíšek Lunar Ship PUPPIA
Pelíšek pro psa CHAMP od TRIXIE - ve 3 velikostech
KUKANĚ,BOUDY A IGLŮ:
Bouda molitanová Snoopy
Iglů POHODA
POLŠTÁŘE A PODLOŽKY:
Podložka Cody od TRIXIE, vlněná a vespod silný manšestr 100x125cm
Podložka GINO od TRIXIE - plyšová 120 x 75 cm
Matrace růžová - 3 velikosti
Matrace Snoopy - ve 4 velikostech
Podložka DUCHNA velikost 63 - 150 cm, výběr vzoru
Podložka WINNY od TRIXIE - plyšová - 75 x 42 cm
Poduška Scott
Podložka MARON 50 x 35 x 8 cm velur/vlna - TRIXIE
POHOVKY:
Postel pro psa či kočku 60 x 40 cm
Postel pro psa či kočku 60 x 40 cm
Proutěná pohovka pro psa či kočku
Sofa molitanové pro psy Snoopy
Sofa růžové 50cm
PROUTĚNÉ PELÍŠKY:
Proutěný koš vyložený látkou, 43 - 57 cm
PLASTOVÉ PELÍŠKY
pelíšek malý modrý a fialový:Více informací o Pelíšek plast SAVIC - červený
Více informací o Pelíšek plast SAVIC - světle modrý
pelíšek velký modrý:

KALHOTKY NA HÁRÁNÍ

4. dubna 2007 v 21:10 | Miriam |  Potřeby pro psí miláčky

Džínové kalhotky

Džínové kalhotky
Velikost 8 - 14

Džínové kalhotky
Velikost 16 - 20

Džínové kalhotky

Džínové kalhotky
Velikost 22 - 28

Modré kalhotky s puntíkem

Modré kalhotky s puntíkem
Velikost 8 - 14

Modré kalhotky s puntíkem

Modré kalhotky s puntíkem
Velikost 16 - 20

Růžové kalhotky

Růžové kalhotky
Velikost 8 - 14

Růžové kalhotky

Růžové kalhotky
Velikost 16 - 20

Růžové kalhotky

Růžové kalhotky
Velikost 22 - 28

Červené kalhotky s kanýrem

Červené kalhotky s kanýrem
velikost 8 - 14

Červené kalhotky s kanýrem

Červené kalhotky s kanýrem
Velikost 16 - 20

MISKY PRO PSY

4. dubna 2007 v 21:07 | Miriam |  Potřeby pro psí miláčky

Miska cestovní nylon malá 14cm Trixie

Miska cestovní nylon malá 14cm Trixie
Pro střední psy. Pohodlné cestování bez velkých objemných misek. Miska je velmi skladná, lze ji jednoduše strčit do kapsy. Obsah ...

Miska cestovní nylon velká 20cm Trixie
Pro střední psy. Pohodlné cestování bez velkých objemných misek. Miska je velmi skladná, lze ji jednoduše strčit do kapsy. Obsah ...

Miska nerez přísavná Supernova 180

Miska nerez přísavná Supernova 180
Objem: 1,6 l

Miska nerez přísavná Supernova 280

Miska nerez přísavná Supernova 280
Objem: 2,4l

Miska nerez přísavná Supernova 30

Miska nerez přísavná Supernova 30
Velikost a objem: Ø 14 x 4,3 cm L 0,2

Miska nerez přísavná Supernova 45

Miska nerez přísavná Supernova 45
Velikost a objem: Ø 16,7 x 4,4 cm L 0,4

Miska nerez přísavná Supernova 70

Miska nerez přísavná Supernova 70
Velikost a objem: Ø 18,2 x 5,4 cm L 0,6

Miska nerez přísavná Supernova 90
Velikost a objem: Ø 20,6 x 5,5 cm L 0,7

Miska plast MAGNUS 1 - červená, zelená, modrá

Miska plast MAGNUS 1 - červená, zelená, modrá
Objem 1l

Miska plast MAGNUS 2 - červená, zelená, modrá

Miska plast MAGNUS 2 - červená, zelená, modrá
Objem: 2l